آبان ماه سال قبل بود که گندم‌فارم با دور هم جمع شدن ۵تا دوست و همکار شکل گرفت. هممون کلی اما و اگر توی ذهنمون داشتیم و می‌دونستیم که تولید محصولات ارگانیک برای مصارف خوراکی، درمانی و آرایشی کار ساده‌ای نیست اما خب کسایی رو در بین خودمون داشتیم که تشخیص و خرید بهترین مواد اولیه تخصصشون بود و همچنین کسی که متخصص تولید و فرموله کردن روغن‌های ترکیبی بود. بنابراین با ارزیابی‌هایی که داشتیم و حضور چندین ساله بعضی از اعضای تیممون توی این حوزه به این نتیجه رسیدیم که جای محصولاتی که واقعا ارگانیک و خالص باشند و به صورت علمی هم فرموله شده باشند توی بازار خالیه، پس کارمون رو شروع کردیم. هرچند تولید و راه‌اندازی کسب و کار امروزه یکی از سخت‌ترین کارهایی هستش که برای داشتن درآمد خوب می‌تونید انتخاب کنید ولی خب ما واقعا عاشق این بودیم و هستیم که بتونیم همیشه با کیفیت‌ترین و خالص‌ترین محصولات رو تولید کنیم و حتی توی سخت‌ترین روز‌های کاریمون هم جا نزدیم چون به کاری که می‌کردیم باور داشتیم.

چرا گندم‌فارم؟!

خب طی این یک سال خیلی‌ها از ما پرسیدن که چرا اسم برندتون گندم‌فارم؟ از کجا میاد این اسم و پشتش چه داستانی هست؟!

این اسم از آرزوی مشترک بین ما میاد! یه آرزوی مشترکی که می‌دونیم یه روزی به واقعیت تبدیلش می‌کنیم. ما همیشه دوست داشتیم که یک مزرعه خیلی بزرگ داشته باشیم و خیلی از مواد اولیه‌ای که برای تولید محصولاتمون استفاده می‌کنیم رو هم خودمون تولید کنیم و دیگه به معنای واقعی ۰ تا ۱۰۰ کار رو خودمون انجام بدیم و اسمی که برای این مزرعه انتخاب کردیم گندم بوده. پس برای اینکه این رویا فراموش نشه ما اسم کسب و کارمون رو گذاشتیم گندم‌فارم | GandomFarm .

روز اول تا ۱ سالگی گندم‌فارم چطور گذشت؟

الان که ۳۶۵ روز از شروع کارمون گذشته وقتی برمی‌گردیم و به عقب نگاه می‌کنیم، می‌بینیم چه فراز و نشیب‌هایی رو داشتیم، روزهایی که حتی ۱ مشتری هم نداشتیم و یا روزی که اولین سفارش خودمون رو گرفتیم و اولین مشتری از ما خرید کرد. روزهایی که تا دیر وقت یا حتی توی تعطیلات درگیر تولید، آزمایش و بهبود کیفیت محصولاتمون بودیم(که البته این چرخه‌ی جذاب برای ما هیچ وقت تموم نمی‌شه)  و روزای قشنگی که شما بعد از استفاده از محصولات و نتیجه گرفتن، بازخوردی از محصولات برامون می‌نوشتید که واقعا با دیدن این پیام‌ها انرژی فوق‌العاده‌ای می‌گرفتیم و انگیزمون چند برابر می‌شد. اما بیایید با هم ببینم که دست‌آورد‌های ما توی گندم‌فارم طی این ۱ سال چی بوده.

مشاوره رایگان

تیم ما توی یک سالی که گذشت بیش از ۳,۶۰۰ مورد مشاوره رایگان تلفنی و یا از طریق چت به شما عزیزان ارائه داده که این باعث افتخار ماست.

محصولات تولید و فروخته شده گندم‌فارم

گندم‌فارم در طول این ۱۲ ماه ما بیش از ۷,۵۰۰ قلم محصول تولید کرده و تونستیم حدود ۳,۵۰۰ سفارش رو به دست شما همراهان همیشگیمون برسونیم 😍.

نرخ رضایت مشتری

همونطور که احتمالا خودتون هم می‌دونید ما بعد از گذشت یک بازه‌ای از خرید شما باهاتون تماس می‌گیریم و راجب محصول، سرویس دهی و برخورد اعضای تیم توی هر بخش و از همه مهم‌تر اینکه استفاده از محصولات براتون نتیجه‌ای داشته یا نه سوال می‌کنیم. که خب این آمار باورنکردنی بوده و تا امروز بیش از ۹۶ درصد مشتری‌ها از خریدشون راضی بودن و بعد استفاده از محصولات نتیجه گرفتن که این بزرگترین دست‌آورد گندم‌فارم خواهد بود.

جشن تولد ۱ سالگی گندم‌فارم

به مناسبت یک سالگی گندم‌فارم و این دست‌آورد‌های جذاب ما یک جشنواره داریم براتون که از جمعه ۷ آبان ماه ساعت ۱۲:۰۰ شروع و تا ۱۰ آبان ماه ساعت ۲۴:۰۰ ادامه داره و کلی جایزه و سورپرایز داریم براتون 🤩.

تا امروز تونستیم به لطف اعتماد شما این مسیر رو طی کنیم و امیدواریم که با همراهی شما این مسیر ادامه داشته باشه و بتونیم در کنار هم ازش لذت ببریم.